Magazyn – komisjonowanie – praca bez znajomości języka niemieckiego (k/m/x) (Stelle)

Opis stanowiska:

Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami
spożywczymi na działach

  • Dział: produkty suche TROCKEN – temperatura pokojowa.
    – Praca w systemie 2-zmianowym
    – Poniedzialek – piatek. w godzinach: 6:00 – 14:20 oraz 13:30 –
    22:50
    – 5-dniowy tydzień pracy,
    – Możliwe nadgodziny
    – Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu
    Ameise
  • Dział: produkty świeże FRISCHE – temperatura 2-6 stopni C
    – Poniedzialek – soboty w godzinach: 6:00 – 14:20
    – 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.
    Ameise
  • Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE – temperatura
    3-7 stopni C
    – Praca w systemie 1-zmianowym
    – Niedziela – piątek w godzinach: 15.00 – 23:20
    Ameise

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach
    logistycznych na terenie Niemiec
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu
    Ameise
  • Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w
    godzinach nadliczbowych
  • Ze względu na charakter pracy aktualnie poszukujemy głównie
    Panów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 1600€ netto/miesiąc w zależności od
    efektywności pracy po odliczeniu kosztow zakwaterowania
  • Stawka godzinowa 10,00€ brutto
  • Premia uznaniowa 0,70€ do godziny
  • Premia motywacyjna 1,00€ do godziny
  • Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny
    nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu)
  • Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do
    zakwaterowania
  • Osoby z własnym środkiem lokomocji otrzymują dodatek za
    paliwo
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim
    doświadczeniem
  • 24 dni płatnego urlopu w skali roku
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych – koszt
    250€ miesięcznie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • Pewne przejecie na konktrakt bezposredni po 9 miesiacach
Firmenkontakt und Herausgeber des Stellenangebots:

Allpersona GmbH

Für das oben stehende Stellenangebot ist allein der jeweils angegebene Herausgeber
(siehe Firmenkontakt oben) verantwortlich. Dieser ist in der Regel auch Urheber des Stellenagebotstextes,
sowie der angehängten Bild-, Ton-, Video-, Medien- und Informationsmaterialien. Die United News Network GmbH
übernimmt keine Haftung für die Korrektheit oder Vollständigkeit des dargestellten Stellenangebots. Auch bei
Übertragungsfehlern oder anderen Störungen haftet sie nur im Fall von Vorsatz oder grober Fahrlässigkeit.
Die Nutzung von hier archivierten Informationen zur Eigeninformation und redaktionellen Weiterverarbeitung
ist in der Regel kostenfrei. Bitte klären Sie vor einer Weiterverwendung urheberrechtliche Fragen mit dem
angegebenen Herausgeber. Eine systematische Speicherung dieser Daten sowie die Verwendung auch von Teilen
dieses Datenbankwerks sind nur mit schriftlicher Genehmigung durch die United News Network GmbH gestattet.